התחרות הגוברת והולכת בעולם העסקי והצורך להתייעל במטרה לצבור יתרון על פני המתחרים, מניעים בעלי עסקים לחפש אחר פתרונות אפקטיביים להתייעלות עסקית אשר יאפשרו להם למצות את המרב, כמו מערכת לחתימה על מסמכי PDF.

מערכת לחתימה על מסמכי PDF – איך עושים את זה?

מערכת המבצעת עריכת PDF חינם ומאפשרת לחתום על מסמכים בפורמט ממוחשב מייתרת את העיסוק הטכני בניירת ומאפשרת לנהל את ההליך כולו בלחיצת כפתור בלבד. שולחים את המסמך אל הלקוח, הלקוח חותם ושולח את המסמך החתום בחזרה, המערכת מגבה את המסמך ומתייקת אותו, וזהו! כל שנותר לכם הוא להמשיך ולטפל במשימה שעל השולחן, להאיץ את התהליך ולשדר מסר של יעילות גבוהה המגבירה באופן משמעותי את רמת האמינות של המשרד בעיני הלקוחות.

כיצד מערכת לחתימה על מסמכי PDF מאפשרת לייעל את ההתנהלות העסקית?

הטיפול בניירת תופס נוכחות רבה במישור העסקי, כאשר בעסקים מנישות מסוימות הניירת מהווה את אחד הסעיפים היותר משמעותיים בהתנהלות העסקית, כשהיא דורשת משאבים מגוונים, החל בזמן עבודה יקר וכלה בכוח אדם. מערכת לחתימה על מסמכים בפורמט  PDFמאפשרת לצמצם באופן דרסטי את העיסוק בניירת ולהפנות את המשאבים לצורך שיפור ההתנהלות של העסק בכל המישורים.

מערכת Q-SIGN – תן לעסק שלך לזנק קדימה!

אם גם אתם מחפשים את הדרך לשפר באופן דרמטי את ההתנהלות העסקית בלי לקחת סיכון פיננסי, ואם חשוב לכם למנף את העסק תוך איתור נקודות התורפה הדורשות טיפול, מערכת Q-SIGN מבית כרמל מערכות תוכנה היא הפתרון!

המערכת מציעה את המענה החדשני ביותר בתחום החתימה על מסמכי PDF, וזאת, מתוך שאיפה לאפשר ללקוחות להשקיע את מיטב המשאבים העומדים לרשותם בפיתוח העסק. המערכת כוללת ממשק מלא בעברית ומציעה את כל היתרונות החשובים שיהפכו את סוגיית הטיפול בניירת לקלה, מהירה, זמינה ויעילה מאי פעם ויאפשרו לכם להקדיש זמן, תשומת לב וכוח אדם לצורך טיפול ברבדיו החשובים של העסק.

כל היתרונות שהופכים את מערכת Q-SIGN לפתרון המנצח בשבילכם:

  • קלה
  • ידידותית ונוחה
  • ללא צורך בהתקנה
  • תוכלו להוסיף קובץ תמונה לשם הצגת חותמת החברה
  • תוכלו להזין תאריך, מספר זהות, כתובת ומלל חופשי
  • תוכלו להוסיף הערות קבועות מהשולח
  • תוכלו לשלוח עותק של המסמך החתום לתיבת המייל
  • תוכלו להוסיף אנשי קשר
  • תוכלו לבצע בקלות סבב חתימות
  • זיהוי של מקור השליחה

Q-SIGN – זה מה שהעסק שלכם צריך!

ניהול עסק בישראל לא היה מעולם משימה פשוטה, והיום, הפך למורכב מתמיד. אתגרים ביטחוניים וכלכליים יחד עם תחרות עסקית בלתי מתפשרת הופכים את הזירה העסקית למורכבת מכל בחינה. כבעלי עסק ישראלי, אתם נדרשים לפנות זמן, כוח וכישורים ולהקדיש את מיטב הכוחות והיכולות לצורך פיתוח העסק וצבירת יתרון על פני המתחרים. זה הזמן להשאיר מאחור את העיסוק הטכני והמתיש בניירת ולעבור ל מערכת Q-SIGN. לשלוח מסמכים לחתימה בלחיצה על כפתור, לקבל אותם חתומים לאחר דקות ספורות, ליהנות מתיוק אוטומטי ולהמשיך הלאה, לטיפול בצרכיו החיוניים של העסק הדורשים מכם את מקסימום היכולות בכל רגע נתון לכל אורך הדרך.

צוות מומחינו ישמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות וביעילות ולהעניק לכם מענה אישי לכל צורך, החל מהצעד הראשון לאורך התהליך, בו תקבלו הדרכה פרטנית בנוגע לשימוש בתוכנה, וכלה בשימוש השוטף, בו תוכלו לפנות לצוות ההדרכה בכל שאלה וצורך ולבקש את סיוע המומחים במטרה לבצע את השימוש האופטימלי בתוכנה ולהצעיד את העסק שלכם אל הפסגה!

דבר איתנו בוואטסאפ
אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
שלום
איך אפשר לעזור לך?