במרחב העסקי הנוכחי, האפשרות לחתום על קבצי PDF מציעה לכל בעל עסק להתייעל, להשאיר מאחוריו את כאב הראש הכרוך בחתימה ידנית על מסמכים, ולנצל את משאביו לצרכיו החשובים של העסק.

איך עושים את זה?

פלטפורמה המאפשרת עריכת PDF לצורך חתימה על קבצים היא מערכת מבוססת ענן המאפשרת לחתום על מסמכים בפורמט PDF בקלות, ללא צורך בשליחת מסמכים פיזיים, ללא צורך בזימון לקוחות לחתימה, במינימום זמן ובמקסימום יעילות. התהליך כולו מתבצע בלחיצת כפתור בלבד: שולחים מסמך לחתימה, המסמך נחתם על ידי הצד השני ונשלח מידית חזרה. באופן זה, בפרק זמן של שניות ספורות מתבצע תהליך רב משמעות אשר בדרך סטנדרטית היה עשוי לארוך ימים ארוכים. מעבר לכך, חתימה על מסמכים באמצעות עריכת PDF מאפשרת למנהליו האדמיניסטרטיביים של העסק לחסוך את כוח האדם ואת הזמן הנדרשים לצורך תיוק מסמכים. המערכת שומרת את המסמכים ומאפשרת לשלוף אותם בכל עת בעתיד.

מי זקוק למערכת מסוג זה?

במשרד המודרני, הדרך להעניק ללקוחות חוויית שירות נגישה וידידותית עוברת ברמת היעילות של המשרד. בהתחשב בעובדה שניירת מהווה חלק בלתי נפרד מכל עסק באשר הוא, כאשר עסקים מסוימים מתמודדים בכל חודש עם נפח ניירת משמעותי הדורש כוח אדם, זמן רב וירידה אין סופית לפרטים, מערכת המבצעת עריכת PDF לצורך חתימה מהווה פתרון יעיל לכל בעל עסק השואף לייעל את התנהלותו ולשפר את חוויית הלקוח. היכולת להחתים לקוחות על מסמכים בתוך שניות ספורות מאפשרת לייעל את ההתנהלות השוטפת, להאיץ הליכים מורכבים ולמנוע עיכובים מיותרים, ובכך, מגבירה את אמינות המשרד.

איך זה עובד?

מערכת Q-SIGN מבית כרמל מערכות תוכנה מציעה את המענה המתקדם ביותר בתחום עריכת PDF ומעמידה לרשות לקוחותיה מערכת מתקדמת, ידידותית, חדשנית ויעילה לחתימה על מסמכי PDF באופן ביעיל והמהיר ביותר.

אנו מאמינים שחיסכון בזמן ובמשאבים יקרים אחרים יאפשר לעסק שלכם למצות את מיטב הפוטנציאל העסקי הטמון בו ולפרוץ קדימה. לכן, חשוב לנו לספק לכם את הפתרון המקצועי והאמין ביותר בענף ולהבטיח חוויית שימוש אופטימלית לכל משתמש.

לנוחיותכם, מערכת Q-SIGN כוללת ממשק בשפה העברית ומציגה קשת רחבה של יתרונות אשר הופכים אותה לבחירה המנצחת של כל עסק ששואף להתייעל ולנצל את משאביו בדרך להצלחה.

מהם היתרונות שהופכים את מערכת Q-SIGN למנצחת?

  • פלטפורמה קלה ונוחה לשימוש
  • המערכת איננה דורשת התקנה
  • ניתן להוסיף קובץ תמונה לשם הצגת חותמת החברה
  • ניתן להוסיף הערות קבועות מהשולח
  • ניתן להזין תאריך, מספר זהות, כתובת ומלל חופשי
  • ניתן לשלוח עותק של המסמך החתום לתיבת המייל
  • ניתן להוסיף אנשי קשר
  • ניתן לבצע סבב חתימות
  • זיהוי של מקור השליחה

הרשו לעצמכם – Q-SIGN!

ההתנהלות בהוויה העסקית הישראלית לא הייתה קלה מעולם, והיום, יותר מתמיד, מזמנת אתגרים הדורשים את מלוא תשומת ליבכם, את מיטב יכולותיכם ואת כל המשאבים העומדים לרשותכם. אם אתם שואפים להגיע אל הפסגה, אם חשוב לכם לעשות את המרב ואת המיטב לקידום העסק שלכם, ואם אתם נכונים להתייעל במטרה לפנות את המשאבים הטכניים לטובת הצלחת העסק, מערכת Q-SIGN היא התשובה שתאפשר לכם להגיע רחוק!

נשמח להעניק גם לכם חוויית שירות אישית ומוקפדת המשלבת מקצועיות בלתי מתפשרת, נוחות מקסימלית ויעילות גבוהה. צוות ההדרכה המיומן שלנו עומד הכן לשירותכם ונכון לספק לכם הדרכה אישית ומקצועית בתחילת הדרך, יחד עם סיוע מהיר ויעיל לכל צורך ודרישה בהמשך!

דבר איתנו בוואטסאפ
אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
שלום
איך אפשר לעזור לך?