בזירת המסחר הישראלית, ההתמודדות המורכבת מחייבת גיוס מלא של כלל המשאבים העומדים לרשותכם לצורך פיתוחו של העסק. אחד הכלים המתקדמים המאפשרים לבעל העסק לחסוך בזמן יקר ולהתמקד בפיתוחו של העסק הוא מערכת לחתימה על מסמכי PDF.

פלטפורמה דיגיטלית שתזניק את העסק שלך!

הצורך להתמודד בכבוד עם התחרות העסקית, לצבור יתרון מול המתחרים ולהציג ללקוחות מסר של יעילות ואמינות מצריך חשיבה מחוץ לקופסה יחד עם יכולת להאציל סמכויות ולעשות שימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים שיאפשרו לכם לחסוך במשאבים חשובים ולרתום אותם למען הצלחת העסק. מערכת המאפשרת עריכת פידיאף לצורך חתימה על מסמכים היא אחד הכלים החיוניים לכל עסק ששואף להתקדם ולהצליח.

איך זה עובד?

מערכת המאפשרת לחתום על מסמכים בגרסת PDF הופכת את הטיפול במסמכים להליך קל, פשוט ומהיר מאי פעם. שולחים את המסמך ללקוח בלחיצת כפתור, הלקוח חותם על המסמך באופן ממוחשב ושולח אותו חזרה, המסמך מגובה באופן אוטומטי ללא כל צורך בתיוק, ואתם, כבעלי העסק, פנויים לטיפול מיטבי בהליך לשמו נחתמו המסמכים, תוך שיפור התדמית העסקית והגברת רמת האמינות בעיני הלקוחות.

מערכת Q-SIGN – הדרך שלך להצלחה!

אם חיפשתם את האמצעי שיאפשר לכם לייעל באופן משמעותי את התנהלותכם העסקית מבלי לגרור את העסק להרפתקאות פיננסיות מיותרות, מערכת Q-SIGN מבית כרמל מערכות תוכנה היא הכלי הנחוץ לכם. המערכת החדשנית מספקת את המענה המתקדם בענף ומאפשרת לכם להתייעל, לנצל את זמנכם באופן המיטבי ולהקדיש את מיטב המשאבים הזמינים לצורך קידומו האופטימלי של העסק.

לנוחיותכם, המערכת כוללת ממשק מלא בעברית ומציעה את מיטב היתרונות החשובים שיאפשרו לכם לנהל את הניירת באופן ידידותי, קל, מהיר וזמין, במינימום זמן וללא כאב ראש מיותר.

מכלול היתרונות שהופכים את מערכת Q-SIGN לפתרון המתקדם בענף:

–           קלות, ידידותיות ונוחות

–           אין כל צורך בהתקנת המערכת

–           ניתן להזין תאריך, מספר זהות, כתובת ומלל חופשי

–           ניתן להוסיף קובץ תמונה לשם הצגת חותמת החברה

–           ניתן לשלוח עותק של המסמך החתום לתיבת המייל

–           ניתן להוסיף הערות קבועות מהשולח

–           ניתן להוסיף אנשי קשר

–           ניתן לבצע בקלות סבב חתימות

–           זיהוי של מקור השליחה

Q-SIGN – בדיוק מה שאתם צריכים!

בעידן העסקי הנוכחי, לגמרי לא קל לנהל עסק, להתמודד עם שלל האתגרים הכלכליים והעסקיים שעומדים לפתחו של כל עסק בישראל ולמצוא את הדרכים הנכונות לבידול העסק מיתר המתחרים. מערכת Q-SIGN, המציעה את התשובות המתקדמות ביותר בענף, מאפשרת לכם לייעל באופן אופטימלי את ניהול הניירת, לצמצם למינימום את העיסוק במסמכים לחתימה ולנצל את הזמן ואת כוח האדם לצורך קידומו של העסק במישורים החשובים שיצעידו אותו קדימה.

אם חתימה על מסמכים מהווה מרכיב חשוב בהתנהלות העסקית השטפת שלכם, ובייחוד אם נפח המסמכים לחתימה בעסק שלכם משמעותי ובעל משקל, זה הזמן להפוך את כאב הראש שסביב הניירת לנחלת העבר, להתקדם למערכת Q-SIGN ולהניח לקדמה לעשות את העבודה במקומכם. המערכת תגבה את המסמכים לכל צורך בעתיד ותחסוך את בזבוז הזמן הכרוך בחיפוש אחר המסמכים, במקרה הצורך.

נשמח לעמוד לשירותכם!

החלטתם להתייעל ולהניע את העסק שלכם קדימה באמצעות מערכת Q-SIGN? צוות מומחי החברה עומד הכן לשירותכם ומעניק לכל לקוח בתחילת דרכו הדרכה פרטנית מלאה לצורך תפעול מיטבי של המערכת בעסק. גם בהמשך הדרך, אנו כאן לשירותכם, זמינים לכל שאלה ובקשה ונכונים להעניק לכם שירות מקצועי, אישי, יעיל ומהיר כמיטב המסורת של כרמל מערכות תוכנה!

דבר איתנו בוואטסאפ
אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
שלום
איך אפשר לעזור לך?