איך לחתום על מסמך PDF

השאלה 'איך לחתום על מסמך PDF' היא שאלתם של בעלי עסקים רבים, המוצאים את עצמם מקדישים זמן וכוח לטיפול בחתימה על מסמכים ושואפים למצוא את הדרך להפוך את המשימה לקלה, מהירה ויעילה באמצעות פלטפורמה ממוחשבת אשר תבצע את המלאכה בלחיצת כפתור.

מי זקוק לפתרונות חתימה על קבצי PDF?

במציאות העסקית הנוכחית, לחדשנות וליעילות מקום של כבוד בכל הנוגע לנוכחות העסק על המפה ולהתמודדותו המיטבית עם התחרות הקיימת בנישת השוק שלו. אך בעוד מרבית האספקטים העסקיים הפכו בשנים האחרונות לדיגיטליים, נותרו פעולות כאלה ואחרות המהוות חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי ומתנהלות באופן פרימיטיבי למדי. למשל? חתימה על מסמכים. תיאום פגישה לצורך חתימה או משלוח מסמכים באמצעות הפקס, תוך המתנה לשליחת פקס חוזרת מצד הלקוח, מהווים, ללא כל ספק, חלק בלתי נפרד מכל משרד, אך עשויים להפוך למשימה מתישה המבזבזת כוח אדם וזמן עבודה יקר, בייחוד הם הנכם שולחים מסה גדולה של מסמכים לחתימה בכל חודש.

אז אם גם אתם מוצאים את עצמכם תוהים איך ניתן לחתום על מסמך PDF, לחסוך בזמן עבודה יקר ולהקדיש את מיטב המשאבים למשימות החשובות באמת, פלטפורמה לחתימה על מסמכי PDF היא כל מה שאתם צריכים במטרה להתייעל, להשתפר ולמנף את פעילותכם העסקית.

איך זה עובד?

פלטפורמה לחתימה על קובץ PDF הינה מערכת מבוססת ענן המאפשרת לבעלי עסקים כמו גם לארגונים ולחברות לחתום על מסמכים באופן ממוחשב ולקבל אותם בחזרה כשהם חתומים בתוך דקות ספורות, תוך שהמסמכים מגובים באופן מלא ואין צורך להקדיש זמן ואנרגיות לצורך תיוקם. גם בעתיד, במידה ובעל העסק זקוק למסמך חתום כזה או אחר, שליפת המסמך קלה, מדויקת ומהירה ואיננה דורשת מאמץ או זמן. השימוש במערכת חתימה ממוחשבת תורמת לשמירה על איכות הסביבה וגם הלקוחות, מצדם, מרוצים מטיפול מהיר ויעיל בענייניהם.

התהליך קל, נוח ומהיר: פשוט, שולחים את המסמך לחתימה מכל מכשיר שתבחרו, מקבלים אותו מידית כשהוא חתום, המסמך מגובה אוטומטית על ידי המערכת וניתן לסמן 'וי' על המשימה.

איך לחתום על מסמך PDF בדרך הקלה והמהירה ביותר?

מערכת Q-SIGN מבית כרמל מערכות תוכנה הינה פלטפורמה חדשנית לחתימה על מסמכי PDF אשר הופכת את ההתנהלות העסקית בתחום הניירת לחוויה חיובית, מהירה, יעילה וידידותית. המערכת קלה ונוחה לתפעול והופכת את הליך החתימה על מסמכים לקל ומהיר מאי פעם.

לנוחיותכם, מערכת Q-SIGN כוללת ממשק מלא בעברית ולרשותכם עומד צוות הדרכה מקצועי ומיומן אשר ערוך לספק ללקוחות החברה הדרכה מקצועית ומענה אישי לכל שאלה.

היתרונות שהופכים את Q-SIGN למערכת המנצחת בשוק:

          פלטפורמה ידידותית ונוחה

          אין צורך בהתקנת המערכת

          ניתן להוסיף קובץ תמונה לצורך הצגת חותמת החברה

          ניתן להוסיף הערות קבועות מהשולח

          עותק של המסמך החתום נשלח אל תיבת המייל

          ניתן להוסיף תאריך, מספר זהות, כתובת ומלל חופשי

          ניתן לבצע סבב חתימות

          ניתן להוסיף אנשי קשר

          זיהוי מקור השליחה

Q-SIGN – אל תתפשרו על פחות!

במציאות עסקית כמו שלנו, ניהול עסק עצמאי הוא אתגר לא פשוט מכל בחינה. אבל אם יש לכם Q-SIGN, אתם מסודרים! אז השאירו מאחוריכם את כאב הראש הכרוך בטיפול האין סופי בניירת והקדישו את האנרגיות ואת הזמן הפנוי לקידום העסק במישורים החשובים באמת.

נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ללא פשרות ולהעניק לכם חוויית משתמש אישית ברמה הגבוהה ביותר בכל שלב לאורך הדרך!

 

 

עריכת PDF חינם

התחרות הגוברת והולכת בעולם העסקי והצורך להתייעל במטרה לצבור יתרון על פני המתחרים, מניעים בעלי עסקים לחפש אחר פתרונות אפקטיביים להתייעלות עסקית אשר יאפשרו להם למצות

קרא עוד »

חתימה על מסמכי PDF

המהפך הדיגיטלי שסחף את העולם בשנים האחרונות הותיר מאחור תהליכים מורכבים רבים הניתנים כיום לטיפול בלחיצת כפתור בלבד, תוך חיסכון במאמץ ובזמן. אך, ללא כל ספק,

קרא עוד »

עריכת PDF

במרחב העסקי הנוכחי, האפשרות לחתום על קבצי PDF מציעה לכל בעל עסק להתייעל, להשאיר מאחוריו את כאב הראש הכרוך בחתימה ידנית על מסמכים, ולנצל את משאביו

קרא עוד »

חתימה על מסמך PDF

בעידן בו התייעלות עסקית מהווה כלי אפקטיבי להתמודדות בזירה העסקית, פלטפורמה מקצועית לחתימה על מסמכי PDF תאפשר לכם לתפקד באופן יעיל, תוך חיסכון אופטימלי בזמן, בניירת

קרא עוד »

חוזה דיגיטלי דו שלבי

אין ספק שכל העולם עובר תהליך דיגיטציה מואץ בעקבות המגפה, בעתיד הלא רחוק כל תהליך ידני יוחלף בתהליך אוטומטי דיגיטלי מלא, המעבר לחוזים דיגיטליים תופסים חלק

קרא עוד »
דבר איתנו בוואטסאפ
אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
שלום
איך אפשר לעזור לך?